powiększ zdjęcie
SPRAWDZONE POMYSŁY NA PREZENTY 06.03.2019

Nie masz pomysłu na prezent? Zbliża się Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn, a ty nadal nie wiesz co kupić? Skorzystaj z naszej listy pomysłów na sprawdzone podarunki DLA NIEJ i DLA NIEGO.

Kobiece upominki

Tradycyjnym pomysłem na prezent dla kobiety są kwiaty, które cieszą za każdym razem. Rośliny rozweselają wnętrza, więc warto obudzić się w pokoju z bukietem. Aby jednak nie było zbyt nudno, wybierz niestandardowe odmiany. W wyborze na pewno nieoceniona będzie rada profesjonalnej florystki. Do kwiatów można dołączyć czekoladki. Jak wiadomo, słodycze potrafią poprawić humor, a te, które otrzymuje się w prezencie – nie dodają zbędnych kilogramów. Aby jednak pokazać prawdziwą troskę o drugą osobę w tym wyjątkowym dniu, dobrze jest podarować praktyczny produkt, który nie tylko świetnie wygląda, ale też przypomina o odpowiednim nawodnieniu każdego dnia. Butelka filtrująca Dafi to sprawdzony gadżet, doceniany przez jej użytkowników. Szeroki wybór kolorów pozwala na dostosowanie do indywidualnych preferencji.

Męskie gadżety

Niemalże każdy mężczyzna lubi praktyczne gadżety, które dodatkowo dobrze wyglądają. Jednym z nich będzie elegancki portfel, który każdego dnia mu towarzyszy. Jest on niezbędny, a Dzień Mężczyzn obchodzony 10 marca, to idealna okazja na taki podarunek. Jeżeli obawiasz się, że twój wybór nie spodoba się drugiej osobie, postaw na bardziej uniwersalny prezent. Tradycyjny krawat, który wpisze się w panujące trendy to rzecz, której nie może zabraknąć w męskiej szafie. Ten drobiazg z pewnością przyda się każdemu przedstawicielowi płci męskiej, choć nie musi być noszony codziennie. Trzeci, również praktyczny gadżet, to butelka z filtrem Dafi o nowej pojemności 0,7 l. Dzięki niej zdrowa i smaczna woda będzie zawsze pod ręką. Z dostępnych kolorów z pewnością uda się wybrać ulubiony odcień.

Kupowanie prezentów często spędza sen z powiek. Wymyślenie oryginalnego i zaskakującego prezentu to nie lada wyzwanie. Czasem jednak warto sięgnąć po sprawdzone pomysły, które sprawią, że obdarowana osoba poczuje się ważna, a na jej twarzy pojawi się uśmiech. Niezależnie od tego czy wybierzesz kwiaty, krawat czy butelkę filtrującą – najważniejsza jest pamięć o drugiej osobie i szczere chęci.

Skomentuj artykuł
DAFI na Instagram obserwuj
Czy wiesz że?
Pojemniki próżniowe Dafi chronią produkty sypkie przed wilgocią i wysychaniem