powiększ zdjęcie
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ PRODUKTÓW DAFI GWARANTOWANA! 10.06.2020

Marka Dafi, pod którą produkowane są dzbanki i butelki filtrujące, od lat prowadzi działania wspierające środowisko. Dołączyliśmy do dumnych posiadaczy firmowych pasiek, aktywnie wspieramy ochronę zagrożonych gatunków, dołączyliśmy również do akcji „Robimy tlen dla Kielc”.  Korzystamy z technologii, których zastosowanie minimalizuje negatywny wpływ na środowisko, a tym samym na życie lokalnych społeczności. Jednak nie tylko troska o naturę jest dla nas istotna. Zależy nam również na bezpieczeństwie użytkowników naszych produktów i dlatego robimy wszystko, aby je zapewnić.

Do produkcji stosujemy nowe surowce, nie pochodzące z recyklingu. Zapewniamy ich zgodność z krajowymi i międzynarodowymi przepisami bezpieczeństwa oraz kontrolujemy naszych dostawców. Produkty poddajemy szerokiej gamie testów, by wykluczyć choćby minimalną obecność substancji szkodliwych, w tym Bisfenolu A. Wykorzystujemy do tego własne laboratorium, ale współpracujemy również z akredytowanym laboratorium J.S. Hamilton Poland S.A. i Instytutem Matki i Dziecka.

Ponad 30-letnie doświadczenie i wiedza naszych pracowników gwarantują, że w ręce naszych klientów trafiają bezpieczne produkty, służące poprawie jakości wody kranowej. Kontrole laboratoryjne są prowadzone przez wykwalifikowany personel, który stale podwyższa swoje kompetencje i dba, by na każdym poziomie jakość świadczonych przez nich usług była najwyższa. Na bieżąco wykonywane są analizy fizykochemiczne, mikrobiologiczne, a wszystko to możliwe jest dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu kontrolno-pomiarowego.

Opinia ekspertów jest dla nas niezwykle cenna. Przekazujemy im nasze produkty, aby korzystając z nich, mogli przekazać nam swoje sugestie. Dzięki temu wiemy, na co zwrócić uwagę, co udoskonalić, by nasze wyroby jeszcze lepiej służyły swoim użytkownikom.

W naszych fabrykach wprowadziliśmy tzw. czystą produkcję. Pracownicy noszą specjalną odzież, która służy im tylko na miejscu pracy, dodatkowo są również wyposażeni w maseczki, rękawiczki i czapeczki. Zautomatyzowane linie pozwalają na zupełne wykluczenie obecności człowieka podczas pewnych procesów (np. sterylizacji filtrów), a jeśli jego obecność jest niezbędna, ma na sobie odzież ochronną. Wszystkie te działania mają na celu zapewnienie 100% bezpieczeństwa podczas produkcji.

Wszystkie rozwiązania i procedury marki Dafi, wyznaczane są przez troskę, zarówno o użytkowników produktów, jak i otoczenie. Na nas, producentach, ciąży ogromna odpowiedzialność – za Wasze zdrowie i bezpieczeństwo. Zdajemy sobie z tego sprawę i dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty spełniały Wasze oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzacie!

Skomentuj artykuł
Popularne wpisy
DAFI na Instagram obserwuj
Czy wiesz że?
Filtr butelki Dafi składa się z węgla aktywnego, otrzymywanego z łupin orzechów kokosowych